My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Android box MX10 PRO

5,000 L

Te dhena per produktin:

Shkarkoni aplikacione ose lojra

Sistem operativ android 9.1

Procesor Rockchip RK3328

Memoria

  • Ram 4GB
  • Rom 32GB

Dimensionet – 77 x 77 x 17mm

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Android Box MX10 PRO është një pajisje e avancuar që ndihmon në transformimin e televizorit tuaj tradicional në një qendër argëtuese dhe informative të avancuar. Ky produkt ofron një përvojë të pasur multimediale duke përdorur sistemin operativ Android 9.1, i cili vjen me një gamë të gjerë të aplikacioneve dhe lojrave që mund të shkarkoni nga Play Store.

Përforcuar nga procesori i fuqishëm Rockchip RK3328, Android Box MX10 PRO ofron performancë të shkëlqyeshme dhe reagim të shpejtë për të plotësuar nevojat tuaja të argëtimit dhe të informacionit. Me një memorie RAM prej 4GB dhe një memorie interne ROM prej 32GB, kjo pajisje ju lejon të instaloni dhe të përdorni aplikacione dhe lojra me lehtësi, duke siguruar që keni mjaftueshëm hapësirë për të ruajtur të dhënat tuaja.

Dimensionet kompakte të Android Box MX10 PRO (77 x 77 x 17mm) e bëjnë atë të lehtë për tu integruar në ambientin tuaj të shtëpisë, pa zënë shumë hapësirë. Përdorimi i kësaj pajisje është i thjeshtë dhe i këndshëm, duke ju mundësuar të përdorni telekomandën e pajisjes ose të lidheni me tastierë ose mousë për një kontroll më preciz.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Android Box MX10 PRO, vizitoni faqen zyrtare të prodhuesit në TopSeller online . Këtu do të gjeni specifikacionet e detajuara, udhëzimet e përdorimit dhe opsionet e blerjes për këtë pajisje të shkëlqyeshme për të përmirësuar përvojën tuaj multimediale në shtëpinë tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Android box MX10 PRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x