My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Android box MXQ Pro

3,500 L

Te dhena per produktin:

Android 11.1

Procesor Rockcip RK3228A

Memoria

  • Ram 2 GB
  • Rom 16 GB

Rezolucion 4K

Shkarkoni aplikacionet e fundit dhe lojra

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Android Box MXQ Pro me sistemin operativ Android 11.1 është një zgjidhje moderne dhe e avancuar për të transformuar televizorin tuaj në një qendër argëtuese interaktive. Përdorimi i procesorit Rockchip RK3228A i jep këtij pajisje performancën dhe shpejtësinë e duhur për të eksploruar në mënyrë të lehtëzuar mbarëvajtjen e aplikacioneve dhe lojrave.

Ky pajisje vjen me një memorie të përmbajtjes së lartë, e cila përfshin 2 GB RAM dhe 16 GB ROM. Kjo do t’ju lejojë të ndërmarrësh shumë aktivitete në të njëjtën kohë dhe të ruani të dhënat tuaja të preferuara me lehtësi.

Resolucioni i shkëlqyer 4K ofron një përvojë të vërtetë vizuale. Mundësia për të parë përmbajtje në këtë rezolucion të lartë do të sjellë detaje të thelluara dhe ngjyra të ndritshme, duke e bërë eksperiencën tuaj të pamjes më immersive.

Për më shumë argëtim, kjo pajisje vjen me mundësinë për të shkarkuar aplikacionet dhe lojrat e fundit. Për të qenë gjithnjë në kontakt me përmbajtjen më të re, mund të vizitoni faqen e internetit TopSeller online . Kjo do të ju lejojë të hyni në botën e argëtimit dhe informacionit të fundit në kohë reale.

Përmbajtja multimediale, eksplorimi i internetit dhe mundësia për të shijuar lojrat më të fundit në ekranin tuaj të televizorit do të jetë më e larmishme dhe e përsosur me ndihmën e Android Box MXQ Pro. Ndërfaqja intuitive dhe performanca e jashtëzakonshme e kësaj pajisje ju ofrojnë një përvojë të paparë të argëtimit dhe informacionit të personalizuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Android box MXQ Pro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x