My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Android box R98 Mini

Original price was: 7,000 L.Current price is: 5,000 L.

Te dhena per produktin:

Shkarkoni aplikacione ose lojra

Sistem operativ android 10.1

Procesor Rockcip RK3318

Memoria

  • Ram 4GB
  • Rom 32GB

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Android Box R98 Mini është një pajisje e avancuar që ju mundëson të shijoni përmbajtjen tuaj multimediale dhe të eksploroni botën e aplikacioneve dhe lojrave direkt në televizorin tuaj. Ky produkt ofron një përvojë të avancuar të shikimit dhe argëtimit, duke kombinuar sistemin operativ Android 10.1 me specifikacione të fuqishme për të siguruar një performancë të shkëlqyeshme.

Sistemi operativ Android 10.1 ju jep qasje në ecosistemën e gjerë të aplikacioneve të disponueshme në Google Play Store. Ju mund të shkarkoni dhe instaloni lehtësisht aplikacione të ndryshme, duke përfshirë streaming platforma, media sociale, lajme, lojra, dhe shumë të tjera. Ky sistem operativ vjen me përmirësime të sigurisë dhe funksionalitete të reja për një përvojë më të mirë të përdorimit.

Për sa i përket performancës, Android Box R98 Mini përdor procesorin e fuqishëm Rockchip RK3318. Ky procesor ofron shpejtësi të lartë dhe aftësi të zgjuara për menaxhimin e aplikacioneve dhe lojrave. Me 4GB RAM dhe 32GB memorie ROM, kjo pajisje ju jep hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur aplikacione, lojra dhe media të ndryshme, duke garantuar një performancë të përsosur pa ngadalësira.

Përvoja e shikimit dhe argëtimit do të jetë më e përsosur se kurrë më parë, falë aftësisë së kësaj pajisje për të luajtur video në cilësi të lartë dhe për të ofruar një përvojë vizuale të mahnitshme. Ky Android Box ofron lidhje të shpejtë Wi-Fi, Ethernet, dhe port HDMI për të lidhur me televizorin tuaj. Kjo pajisje është ideale për ata që duan të përdorin televizorin e tyre si një qendër multimediale të avancuar.

Për të mësuar më shumë rreth karakteristikave dhe avantazheve të Android Box R98 Mini, vizitoni faqen zyrtare të produktit TopSeller online . Realizoni një hapa nëpër botën e argëtimit dhe teknologjisë së fundit me këtë pajisje të fuqishme dhe inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Android box R98 Mini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x