My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Android box TX3 Mini

4,000 L

Te dhena per produktin:

Android 11

Memoria

  • Ram 2 GB
  • Rom 16 GB

Shkarkoni aplikacionet e fundit dhe lojra

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Android Box TX3 Mini me sistemin operativ Android 11 ofron një përvojë të zgjuar dhe të avancuar në shfrytëzimin e televizorit tuaj. Kjo kuti inteligjente ndihmon të transformoni televizorin tuaj tradicional në një qendër të argëtimit dhe informacionit.

Me një memorie RAM prej 2 GB dhe një hapësirë të brendshme prej 16 GB, Android Box TX3 Mini siguron shpejtësi të lartë dhe aftësi për të ruajtur aplikacionet tuaja të preferuara, lojrat dhe multimedia. Ky produkt është zgjidhja ideale për të shijuar transmetimet në rrjet, shfletuar në internet dhe shkarkuar aplikacionet e fundit dhe lojrat më të reja nga Play Store.

Me sistemin e operimit Android 11, ju përfitoni nga karakteristikat e fundit dhe siguria më e avancuar. Ndihmoni veten të navigoni me lehtësi nëpër ndërfaqen e përmirësuar dhe të optimizuar, e cila ofron mundësi të zgjeruara të personalizimit dhe organizimit. Për më tepër, me qasjen në Play Store, mund të eksploroni një gamë të gjerë aplikacionesh dhe lojrash për të pasur një përvojë të pasur dhe të paharrueshme.

Nëpërmjet Android Box TX3 Mini, ju keni mundësinë të shkarkoni dhe instaloni aplikacione të ndryshme, përfshirë ato për shikimin e videove, dëgjimin e muzikës, shfletimin e internetit dhe shumë të tjera. Gjithashtu, mund të eksploroni botën e lojrave me lojra të ndryshme që mund të instalohen me lehtësi përmes Play Store. Ky produkt vjen me një përputhshmëri të shkëlqyeshme me normat e kualitetit të imazhit dhe tingullit, duke garantuar një përvojë të përsosur për shikueshmërinë tuaj.

izitoni TopSeller online për të bërë tuajin.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Android box TX3 Mini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x