My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Android box V88 Pro

Original price was: 7,000 L.Current price is: 5,000 L.

Te dhena per produktin:

Android 10.1

Procesor Rockcip RK3318

Memoria

  • Ram 4GB
  • Rom 32GB

Shkarkoni aplikacione apo lojra

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Android Box V88 Pro me sistem operativ Android 10.1 ofron një eksperiencë të mahnitshme multimedie dhe ndjeshmëri të lartë për nevojat tuaja të argëtimit dhe produktivitetit. Me procesorin e fuqishëm Rockchip RK3318, kjo kuti prezanton performancë të jashtëzakonshme për të përpunuar aplikacione të ndryshme dhe për të luajtur lojra të avancuara me lehtësi.

Me 4GB RAM dhe 32GB ROM, Android Box V88 Pro ofron hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur aplikacione, lojra, video, dhe më shumë. Kjo ju mundëson të navigoni shpejtë nëpër aplikacione dhe të ndërveproni pa vonesa. Sistemi Android 10.1 sjell performancë të përmirësuar dhe përmirësime të sigurisë, duke ju ofruar një eksperiencë të pa pritur.

Nëpërmjet kësaj kutie, keni mundësinë për të shkarkuar dhe instaluar lehtësisht aplikacione të ndryshme nga Google Play Store, duke përfshirë lojra të fundit, platforma të mediave sociale, aplikacione të produktivitetit, dhe shumë të tjera. Një avantazh i Android Box V88 Pro është mundësia për të lidhur kutinë me internet për të eksploruar përmbajtjen e internetit në televizorin tuaj. Ky produkt siguron mundësinë për të shfletuar faqet e internetit, të shikoni video online, dhe të hulumtoni përmbajtje në mënyrë të thjeshtë dhe të rehatshme.Me ndihmën e lidhjes Wi-Fi ose Ethernet, mund të shkarkoni dhe luani lojra të ndryshme nga Google Play Store, duke përfshirë edhe ato më të fundit.

Android Box V88 Pro është një zgjidhje e fuqishme multimediale me Android 10.1 që përfshin procesorin Rockchip RK3318, 4GB RAM, dhe 32GB ROM. Ky produkt ju mundëson të shijoni aplikacione, lojra dhe përmbajtje online në televizionin tuaj, duke sjellë një eksperiencë të pasur multimediale dhe produktive. Për më shumë informacione dhe mundësi, vizitoni faqen TopSeller online .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Android box V88 Pro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x