My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Android Box X96 Mini

3,000 L

Te dhena per produktin:

Android 9

Memoria

  • Ram 2 GB
  • Rom 16 GB

Rezolucion 4K

Shkarkoni aplikacionet e fundit dhe lojra

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Out of stock

Description

Android Box X96 Mini eshte një pajisje e përparuar që i sjell televizorit tuaj një eksperiencë të jashtëzakonshme argëtimi. Me sistemin operativ Android 9, kjo kuti ofron një larmi të aplikacioneve dhe lojrave për të kënaqur nevojat tuaja të shumta të multimedia-s.

Ky Android Box vjen me specifikacione të fuqishme që e bëjnë të përshtatshëm për të siguruar një performancë të lartë dhe një shfaqje të pastër të imazhit. Me RAM-in 2 GB, kjo pajisje mundëson një përvojë të rrjedhshme dhe të shpejtë të përdorimit. Rom 16 GB e siguron hapësirën e mjaftueshme për të instaluar dhe ruajtur aplikacionet, lojrat dhe materialet tuaja multimediale.

Një ndër pikat e fuqisë së kësaj kutie është aftësia për të shfaqur imazhe në rezolucion 4K. Ky nivel i lartë i rezolucionit sjell detaje të thellësuara dhe ngjyra të qarta për të gjithë përvojën tuaj shikimore. Mundësia për të ndjekur përmbajtjen tuaj të preferuar në kualitetin më të lartë është tani e mundur, duke i bërë momentet tuaja të televizionit më të thekshme.

Për të përfunduar, Android Box X96 Mini ju lejon të shkarkoni dhe instaloni aplikacione të fundit dhe lojra nga Play Store. Kjo ofron një shkallë të pakufizuar të mundësive për të argëtuar veten dhe familjen tuaj. Për të bërë këtë proces më të lehtë, ju mund ta bëni këtë direkt nga faqja e internetit TopSeller online ose faqes së kategorisë për të gjetur zgjidhjet më të fundit dhe interesante. Me Android Box X96 Mini, televizori juaj do të ndryshojë në një qendër argëtimi dhe informacioni për të gjithë të pranishmit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Android Box X96 Mini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x