My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Android Mi Box S

8,500 L

Te dhena per produktin:

Ofron Google Assistant dhe Chromecast

Memorie:

  • 2 Gb RAM
  • 8 Gb ROM

Pamje super cilesore edhe shpejtesi maksimale

Rezolucion 4 K

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Android Mi Box S është një produkt i avancuar që shtron një eksperiencë të jashtëzakonshme të shikimit televiziv. Me funksionimin e integruar të Google Assistant dhe Chromecast, ai siguron një përjetim të paimagjinueshëm shikimi që tejkalon pritshmëritë.

Ky pajisje është e pajisur me një memorie të fuqishme që përfshin 2 GB RAM dhe 8 GB ROM. Kjo e bën të mundur që të operojë me lehtësi dhe shpejtësi, duke lejuar instalimin e aplikacioneve dhe shfletimin e uebit pa ndërprerje. Në këtë mënyrë, ju mund të hyni menjëherë në botën e përmbajtjes multimediale.

Android Mi Box S është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ato që kërkojnë pamje të veçantë dhe cilësi të lartë të imazhit. Përkrah rezolucionit 4K, ai mundëson shfaqjen e detajeve më të hollësishme dhe ngjyrave më të thella në ekranin tuaj. Kjo do të bëjë përvojën tuaj të shikimit të televizorit më të thellë dhe më të emocionues.

Një nga veçoritë e veçanta të Android Mi Box S është aftësia për të përdorur Google Assistant dhe Chromecast. Kjo do t’ju lejojë të kontrolloni pajisjen tuaj duke përdorur zërin tuaj për të kërkuar përmbajtje, të kontrolloni ndriçimin e ekranit, të mbyllni aplikacionet dhe shumë të tjera. Ndërsa me funksionin e integruar të Chromecast, ju mund të transmetoni përmbajtjen tuaj të preferuar nga telefoni juaj ose tabletët drejtpërdrejt në ekranin e madh të televizorit.

Për një përvojë të pashembullt të shikimit të televizorit, Android Mi Box S është zgjedhja e duhur. Me pamje tërheqëse, shpejtësi të lartë dhe funksione të zgjuara të integruara, kjo pajisje është një hap i madh drejt një botë më të përmirësuar të shikimit multimediale. Për më shumë informacion dhe blerjen e produktit, ju ftojmë të vizitoni faqen zyrtare të internetit TopSeller online .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Android Mi Box S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x