My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Televizor Haier 50″ SMART

Original price was: 49,000 L.Current price is: 40,000 L.

Te dhena per produktin:

Android 11.0 i licensuar

4K

Rezolucioni: 3840 x 2160

TV DVB S2+T2

TV: 1115.2*60*642

TV me Kembe : 1115.2*231.1*704

Smart Mode: YES

Hotel Mode: YES

HDMI: 4

USB: 2

Composite Input: 1

VGA: 1

Ethernet LAN: 1

Wireless

Chromecast

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Description

Televizor Haier 50″ SMART me Android 11.0 të licensuar është një paisje e mrekullueshëme për të eksploruar botën e imazheve dhe për të përjetuar fjalen e teknologjisë më të fundit. Me një madhësi ekrani prej 50 inçesh dhe rezolucion 4K të lartë me 3840 x 2160 piksela, ju jep një përvojë të pazëvendësueshme pamjeje që tregon qartë çdo detaj.

Ky televizor vjen me teknologjinë TV DVB S2+T2, e cila mundëson të kapni shumë nga kanalet tuaja të preferuara me cilësi të shkëlqyer. Me dimensionet 1115.2*60*642 mm, ju mund ta vendosni atë me lehtësi në shumë ambiente të ndryshëme, ndërsa me kembe, dimensionet janë 1115.2*231.1*704 mm.

Përveç cilësive të imazhit të shkëlqyera, Televizori Haier ka edhe karakteristika të shumta të inteligjencës artificiale. Moda e Thjeshtë (Smart Mode) është e aktivizuar, e cila përmirëson automatikisht cilësinë e imazhit dhe zërit, duke ju ofruar një përvojë të përsosur. Për ato që kërkojnë një përvojë të veçantë, Modaliteti Hotel (Hotel Mode) është gjithashtu i disponueshëm.

Për lidhjet me paisje të tjera , Televizori Haier vjen me 4 portë HDMI, 2 porta USB, një hyrje Composite, një portë VGA dhe një portë Ethernet LAN. Mundësia e lidhjes pa probleme ofrohet përmes teknologjisë Wireless dhe përmes sistemit Chromecast, ju mund të transmetoni përmbajtjen tuaj të preferuar nga pajisjet mobile drejtpërdrejt në ekranin e madh.

Në përfundim, Televizori Haier 50″ SMART me Android 11.0 është një bashkim i shkëlqyer i imazhit të kualitetit të lartë, inteligjencës artificiale dhe lidhshmërisë moderne. Përjetoni kinematografinë, lojërat dhe shumë të tjera në një mënyrë të re me këtë pajisje të fjalës së fundit. Për më tepër informacione rreth Televizor Haier 50″ SMART vizitoni faqen zyrtare të produktit në TopSeller online .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Televizor Haier 50″ SMART”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x