My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Televizor Haier 32

13,000 L

Te dhena per produktin:

LE32K6000TF

Rezolucioni: 1366*768

HDMI: 2

USB: 1

VGA: 1

Formati: 16:9

Dimensionet: 73×43.5x6cm

Panel: Samsung

Sistem dixhital: DVB-T/C/+T2 (Marrës dixhital I inkorporuar)

Ekrani LED

JO SMART

Klasa e Energjise A+

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Televizor Haier 32 – Përjetoni Kualitetin i Kristaltë 

Televizori Haier 32” është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një eksperiencë të shkëlqyer televizive në një ekran të mesëm. Me një rezolucion tërheqës 1366×768, ky televizor ofron pamje të qarta dhe të ndritshme për të ndjekur shfaqjet tuaja të preferuara. Formati i ekranit 16:9 përmirëson ndjeshëm shikimin, duke ju treguar imazhet me saktësi të plotë.

Ky Televizor Haier 32 vjen me portë HDMI 2, USB 1 dhe VGA 1, duke ju mundësuar të lidhni pajisje të ndryshme si laptopë, konsola lojrash, apo deri edhe një USB për të shfaqur përmbajtjen tuaj të preferuar direkt në ekranin e madh. Ekrani LED siguron cilësi të lartë të ngjyrave dhe kontrastit, duke bërë pamjen tërheqëse dhe të gjallë.

Dimensionet e veçanta 73×43.5x6cm bëjnë që ky televizor të duket bukur në çdo ambient, pa zënë shumë hapësirë. Paneli i sigurt nga Samsung sjell një cilësi të garantuar të performancës, ndërsa sistemi dixhital i inkorporuar DVB-T/C/+T2 ju bën të gëzoni nga shumë kanale të lira të televizionit.

Ekrani nuk është i pajisur me aftësi SMART, por kjo nuk do të thotë që ju nuk mund të shijoni kontet tuaja të preferuara online. Me klasën e energjisë A+, ju mund të ndiqni programet tuaja të preferuara pa shqetësuar për konsumimin e energjisë.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Televizorin Haier 32”, vizitoni TopSeller online Zhytuni në botën e imazheve të qarta dhe zërit të qartë me këtë televizor cilësor nga Haier.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Televizor Haier 32”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x