My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Televizor Haier 42″ SMART

Original price was: 45,000 L.Current price is: 32,000 L.

Te dhena per produktin:

H42D6FG

FHD

HDMI: 3

USB: 2

VGA: 1

Ethernet LAN: 1

RAM 1 GB

ROM 8 GB

Formati: 16:9

Smart Mode: PO

Hotel Mode: PO

Android 9.0

Panel: Samsung

Sistem dixhital: DVB-T/C/+T2 (Marrës dixhital I inkorporuar)

Google Assistant (Voice control)

Google Chromecast (Screen Mirroring)

Google Play store (Certifikuar)

Netflix,YouTube,Google Play Movies&TV,HBO Now

Google Play Music

Intelligent Voice Control

Hulu

Android Divices – IoT Hub

Wireless

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Televizor Haier 42 Smart ofron një përvojë të jashtëzakonshme televizive me teknologjinë më të fundit dhe karakteristika të avancuara. Ky televizor ka një ekran FHD prej 42″ me raport dimentionesh 16:9, i cili siguron vizualizim të qartë dhe të detajuar.

Me tre porta HDMI, mundëson lidhjen e shumë pajisjeve si  e lojrave, laptopët, dhe blu-ray playerët. Dy porta USB ofrojnë mundësi të zgjedhura për të lexuar dhe shpërndarë përmbajtjen tuaj multimediale. Përveç kësaj, një porta VGA dhe një portë Ethernet LAN janë të përfshira për të përmirësuar konnektivitetin tuaj.

Ky televizor inteligjent punon në Android 9.0 dhe ka akses të garantuar në Google Play Store, të certifikuar për të shkarkuar aplikacione të ndryshme. Një përfitim i jashtëzakonshëm është asistenca e zërit të Google, që ju lejon të kontrolloni televizorin tuaj me thirrje të thjeshta zëri. Për më tepër, Google Chromecast integrohet për të ndarë ekranin e pajisjes tuaj dhe për të shijuar përmbajtjen tuaj të preferuar në një ekran më të madh.

Televizori gjithashtu ofron aplikacione popullore si Netflix, YouTube, Google Play Movies & TV, HBO Now, Google Play Music dhe Hulu. Ky televizor i Haier gjithashtu mund të përdoret si qendër e kontrollit për pajisjet IoT të shtëpisë tuaj që punojnë në platformën Android.

Paneli i ofruar nga Samsung dhe teknologjia e sistemit dixhital DVB-T/C/+T2 të inkorporuar sigurojnë cilësi të shkëlqyeshme të imazhit dhe përvojë të përsosur të shikimit. Me dizajnin modern dhe teknologjinë e avancuar, Televizori Haier 42″ SMART H42D6FG është zgjedhja ideale për të përmirësuar mënyrën se si ju shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar. Për më shumë informacione, vizitoni faqen zyrtare të produktit në TopSeller online.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Televizor Haier 42″ SMART”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x