My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Televizori Haier 43″

Original price was: 36,000 L.Current price is: 20,000 L.

Te dhena per produktin:

LE43K6000TF

FHD

HDMI: 2

USB: 1

Formati: 16:9

Dimensionet: 96.6x56x6.43cm

Panel: Samsung

Sistem dixhital: DVB-T/C/+T2

Fuqia 59W

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Televizori Haier 43″ Jo Smart (modeli LE43K6000TF) është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që kërkojnë një televizor cilësor pa karakteristikat e pamjes inteligjente. Ky televizor vjen me një ekran FHD (Full High Definition) 43″ që ofron imazh të mprehtë dhe të qartë për të shijuar filmat, programet, dhe lojërat tuaja të preferuara.

Për të lidhur pajisjet tuaja multimediale, televizori është i pajisur me 2 porta HDMI dhe 1 portë USB. Kjo ju mundëson të lidhni konzolat e lojërave, laptopët, blu-ray playerët dhe pajisje të tjera me lehtësi për të shfrytëzuar përmbajtjen tuaj të preferuar në ekranin e madh.

Me formatin e pamjes 16:9, ju do të përjetoni përvojën e pamjes panoramike dhe tërheqëse. Dimensionet e televizorit (96.6x56x6.43cm) e bëjnë atë të përshtatshëm për ndërthurjen në çdo ambient të shtëpisë suaj.

Paneli i prodhuar nga Samsung siguron cilësi të lartë të imazhit dhe ngjyrave. Sistemi dixhital DVB-T/C/+T2 e bën të mundur të pranoni sinjale dixhitale për transmetimet tuaja të preferuara.

Për energji të efikshme, televizori ka një fuqi konsumi prej 59W. Kjo e bën atë jo vetëm një zgjedhje cilësore, por edhe një opsion ekonomik për shfrytëzimin në kohë të gjatë.

Nëse jeni në kërkim të një televizori të shkëlqyeshëm 43″ pa karakteristikat e inteligjencës artificiale, Televizori Haier 43″ Jo Smart (modeli LE43K6000TF) është opsioni i duhur për ju. Për më shumë informacion dhe për të bërë blerjen, vizitoni TopSeller online .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Televizori Haier 43″”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x