My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Televizor Haier 49 Smart

59,900 L

Te dhena per produktin:

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Televizor Haier 49 Smart : Pamje Ultra HD dhe Teknologji Smart

Televizori Haier 49″ Smart është një pajisje e përkryer për të rritur përvojën tuaj shikimore. Me markën e njohur Haier, ky model sjell cilësi të lartë dhe teknologji të fundit për t’u kënaqur me pamje të shkëlqyeshme.

Me një përmasë prej 49″ dhe rezolucion ultra i lartë prej 3840×2160 pikselash, ju do të përgjigjeni çdo detaj në ekran. Përmasat e tij, 1100 x 60 x 642 mm (ose 1100 x 60 x 704 mm), e bëjnë atë të përshtatshëm për shumicën e ambienteve të ndryshme. Ky televizor ofron një format shumë të preferuar me 16:9 për të bërë shikimin tuaj më të përsosur.

Me 5 portat HDMI, mundësia për të lidhur pajisje të ndryshme është e pafund. Përveç kësaj, ky Televizor Haier 49 Smart vjen me 2 porta USB 4K dhe një portë VGA për konfigurime të ndryshme. Lidhja Ethernet LAN ofron mundësinë për të qenë në rrjet me shpejtësi, ndërsa lidhja wireless përmirëson lehtësinë e përdorimit.

Televizori Haier 49″ Smart ka një panel cilësor të kompanisë Samsung, garantuar që do të shfaqë pamje të qarta dhe të ndritshme. Ky televizor është i pajisur me sistem dixhital DVB-S2 për shikimin e kanaleve satelitore dhe +T2 për ato tokësore. Sistemi i tij operativ është Android 9, duke siguruar qasje të lehtë në aplikacionet dhe përmbajtjen tuaj të preferuar.

Kontrolloni televizorin tuaj me zë, eksploroni aplikacionet e njohura si Netflix, YouTube dhe Google Play. Përjetoni shumë mundësi duke lidhur pajisjet tuaja me Bluetooth.

Shtoni Televizorin Haier 49″ Smart në shtëpinë tuaj dhe hyni në një botë të re të argëtimit dhe informacionit, duke eksploruar faqen  TopSeller online ose vizitoni kategorinë tonë e televizorëve për të parë ofertat tona të tjera të mrekullueshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Televizor Haier 49 Smart”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x