My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Televizori Haier 65 Smart

99,900 L

Te dhena per produktin:

LE65K6600UG – Android 9.0

Full HD Smart

SmartDigital

TV DVB S2+T2

TV: 1448*61*837

TV me Kembe :: 1448*300*899

Smart Mode: YES

Hotel Mode: YES

Version / HDMI: 1.4a-3

Version / USB: 2.0-2

Composite Input: 1

VGA: 1

Ethernet LAN: 1

Wireless (Built in or Dongle)

System of Digital TV: YES

System of TV: Android 9.0

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Televizori Haier 65 Smart LE65K6600UG me sistemin Android 9.0 është një zgjidhje e përsosur për të shijuar kualitetin kristal të imazheve dhe funksioneve më fundit. Me teknologjinë e tij Full HD Smart, ai sjell një cilësi të lartë të imazhit dhe detaje të thella që bëjnë përvojën e shikimit më të paharrueshme.

Përdorimi i teknologjisë SmartDigital sjell një pamje të pastër dhe të qartë, duke garantuar se programet tuaja të preferuara do të shfaqen me kualitet të përsosur. Ky televizor është i pajisur me TV DVB S2+T2, duke siguruar një gamë të gjerë të kanaleve dhe programeve të preferuara, ndërsa kompozita e tij e shumëllojshme e hyrjeve përfshin HDMI, USB, Composite Input dhe VGA, duke ofruar më shumë mundësi lidhjeje për pajisjet tuaja të tjerë.

Dizajni modern dhe i hollësishëm i Televizorit Haier 65 Smart LE65K6600UG e bën të përshtatshëm për shumë ambiente dhe stile. Me një rezolucion prej 1448*61*837, ai sjell pamje të gjerë dhe të qarta për shikuesin. Ai gjithashtu ofron Smart Mode dhe Hotel Mode, duke ofruar personalizim të thellë të përvojës së shikimit dhe e bën të përshtatshëm për përdorim në ambiente hoteliere.

Ky televizor vjen me sistem operativ Android 9.0, që hap dritën për një botë të gjërë aplikacionesh dhe mundësive. Me Ethernet LAN dhe opsionin e lidhjes pa tel (Wireless), ju keni mundësi të shfletoni internetin, të shikoni videon në rrjet dhe të eksploroni botën e aplikacioneve në mënyrë të lehtë dhe tërheqëse.

Televizori Haier 65 Smart LE65K6600UG është një zgjedhje e shkëlqyer për të ndjekur shfaqje të preferuara, shfletuar internetin dhe shfrytëzuar potencialin e Android 9.0, duke ofruar një përvojë të pasur dhe argëtuese të shikimit. Për më shumë informacion dhe blerje, ju lutem vizitoni TopSeller online.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Televizori Haier 65 Smart”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x