My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Televizor Livin Smart 40

Original price was: 33,000 L.Current price is: 30,000 L.

Te dhena per produktin:

Rezolucioni:

HDMI: 3

USB: 2

VGA: 1

Formati: 16:9

Sistem dixhital: DVB-T2 (Marrës dixhital I inkorporuar)

SMART MODE / ANDROID 9

Garanci 24 muaj

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Televizor Livin Smart 40 – Kombinimi Perfekt i Teknologjisë dhe Kualitetit

Televizori Livin Smart 40″ sjell cilësin e imazhit dhe performancën e jashtëzakonshme në një ekran të gjërë 40″. Ky produkt revolucionar sjell një eksperiencë shikimi tërheqëse dhe impresive, duke përmbushur nevojat tuaja për të shijuar filmat, lojërat, dhe përmbajtjen tuaj të preferuar në mënyrë më të mirë se të mundëshme.

Rezolucioni i lartë i ekranit të Televizorit Livin Smart 40″ përmirëson çdo detaj të pamjes, duke prodhuar imazhe të thella, të qarta dhe të plotësisë së ngjyrave. Përdorimi i formatit 16:9 përshpejton përvojën e shikimit, duke e bërë atë më të përshtatshme për përmbajtjen e sotme digjitale.

Ky Televizor Livin Smart 40  vjen me portat e konjeksionit të nevojshëm për të plotësuar zgjedhjet tuaja multimediale. Me 3 porta HDMI, 2 porta USB dhe 1 portë VGA, jeni të lirë të lidheni me lehtësi me pajisjet e ndryshme si laptopët, konsolat e lojrave, Blu-ray player-et dhe më shumë.

Përdorimi i sistemit dixhital DVB-T2 të inkorporuar, e bën të mundur shikimin e kanaleve të preferuara në cilësi të lartë pa nevojën e një marrësi të veçantë. Ndërkohë, SMART MODE me platformën e Android 9 hap dritaren për një botë të pasur të aplikacioneve dhe përmbajtjes online. Mund të shfletoni internetin, të instaloni aplikacione të ndryshme dhe të eksploroni botën e lojrave elektronike.

Televizori Livin Smart 40″ është një investim në kënaqësinë tuaj të shikimit. Me një garanci prej 24 muajsh, jeni të mbrojtur nga çdo problem teknik. Për më shumë informacion dhe për të porositur këtë produkt të përsosur, vizitoni faqen tonë zyrtare në TopSeller online  dhe shfletueshni gamën tonë të produkteve të teknologjisë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Televizor Livin Smart 40”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x