My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Televizor Living 32 SMART

Original price was: 23,000 L.Current price is: 16,000 L.

Te dhena per produktin:

Rezolucioni: 720 x 1080

HDMI: 3

USB: 2

VGA: 1

Formati: 16:9

Sistem dixhital: DVB-T2 (Marrës dixhital I inkorporuar)

SMART MODE / ANDROID 11

Garanci 12 muaj

 

Buy Now
Compare

Description

Televizor Living 32 SMART është një zgjedhje e shkëlqyer për t’ju ofruar një përvojë të shkëlqyer të kualitetit. Me një rezolucion të ekranit prej 720 x 1080, ju do të përdorni një cilësi të lartë të imazhit që do t’ju mbajë të përfshirë në botën e ekranit tuaj.

Ky televizor Living 32 SMART vjen me tre portë HDMI, duke ju mundësuar të lidhni lehtësisht pajisje të ndryshme si Blu-ray player, konsolat e lojrave, laptopët dhe shumë më tepër. Përveç kësaj, ka dy porta USB që mundësojnë aksesin e lehtë për të shikuar përmbajtjen tuaj të ruajtur në USB. Për ata që kanë nevojë për të lidhur pajisje të vjetra, portës VGA i jep mundësi të lidhjes së pajisjeve të ndryshme si kompjuter dhe laptopë të vjetër.

Me një format të ekranit prej 16:9, ju do të përjetoni përputhje të përsosur të imazhit për shikimin tuaj. Sistemi dixhital DVB-T2 është i inkorporuar, duke ju mundësuar të hyni në botën e transmetimit dixhital pa pasur nevojë për një marrës të veçantë.

Televizori vjen me SMART MODE të bazuar në Android 11, duke ju hapur dritaren për një botë të gjerë të aplikacioneve dhe mundësive të inteligjencës artificiale. Mund të shfletoni internetin, të përdorni aplikacione të ndryshme dhe të hyni në botën e zgjedhjeve multimediale.

Për të bërë këtë televizor ende më të mahnitshëm, ofrohet një garanci prej 12 muajsh që siguron që investimi juaj është i mbrojtur. Për më shumë informacione dhe për të blerë Televizorin Living 32 SMART, vizitoni faqen tonë zyrtare TopSeller online .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Televizor Living 32 SMART”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x