My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Friteze me ajer Dsp KB2030

SKU: N/A
Our Price

15,000 L

Te dhena per produktin:

Kapacitet 12 litra
Fuqia 1700 W
Lehtesisht e gradueshme me butonat e kohes dhe gradeve
Me ndricim per te shikuar ne cdo kohe si po ecen procesi gatimit
Produkti permban :
  • tave pikimi
  • 2 rrjeta per pjekje
  • hell i pershtatshem per te pjekur pule
  • shporte rrotulluese
  • kapse per perdorim praktik

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Friteze me ajer Dsp KB2030”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x