My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Friteze me ajer Dsp KB2030

15,000 L

Te dhena per produktin:

Kapacitet 12 litra
Fuqia 1700 W
Lehtesisht e gradueshme me butonat e kohes dhe gradeve
Me ndricim per te shikuar ne cdo kohe si po ecen procesi gatimit
Produkti permban :
  • tave pikimi
  • 2 rrjeta per pjekje
  • hell i pershtatshem per te pjekur pule
  • shporte rrotulluese
  • kapse per perdorim praktik
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Friteze me ajer Dsp KB2030 është një pajisje e shkëlqyer për gatimin e ushqimit në mënyrë të shëndetshme dhe të shijshme. Ky produkt ka një kapacitet impresiv prej 12 litrash dhe fuqinë e jashtëzakonshme prej 1700 W, duke ju ofruar një gamë të gjerë mundësish gatimi në një pajisje të thjeshtë dhe efikase.

Me butonat e kohes dhe gradave, përdorimi i kësaj friteze bëhet një përvojë e lehtë dhe tërheqëse. Ju mund të zgjidhni temperaturën dhe kohën e gatimit me lehtësi, duke krijuar ushqime të shijshme dhe të pastra me një prekje të vetme.

Një avantazh i madh i kësaj friteze është ndricimi i integruar që ju lejon të monitoroni procesin e gatimit në çdo moment. Kjo siguron që ushqimi juaj të dalë i perfektë në çdo rast.

Përveç kësaj, produkti përfshin tava pikimi dhe 2 rrjete për pjekje, duke e bërë më të lehtë se kurrë të gatuani ushqimet tuaja të preferuara. Gjithashtu, helli i përfshirë është i përshtatshëm për të pjekur pula dhe ushqime të tjera të mëdha.

Për të bërë gjërat edhe më të thjeshta, ky produkt është pajisur me shportën rrotulluese dhe kapsën për përdorim praktik. Këto karakteristika e bëjnë të lehtë për ta mbajtur dhe për ta pastruar fritezen me ajer DSP KB2030.

Nëse kërkoni një friteze me ajer të cilën mund ta përdorni për gatimin e ushqimit të freskët dhe të shijshëm në shtëpinë tuaj, atëherë DSP KB2030 është zgjedhja e duhur për ju. Për më shumë informacion dhe për të porositur këtë produkt, vizitoni faqen TopSeller online..

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Friteze me ajer Dsp KB2030”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x