My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Fshese Fantom vertikale Hamarat

SKU: N/A
Our Price

6,500 L

Te dhena per produktin:

Fuqi thithese 500 – 800 W .
Disa menyra te ndryshme perdorimi dhe 3 koka te ndryshme.
Koka qe arrijn ne cdo cep .
Siguron shkarkim te lehte pa prekur pluhurin me një buton te vetem .
Kapaciteti mbajtes per papastertite e thithura deri ne 1 liter .
Quantity:
Buy Now

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fshese Fantom vertikale Hamarat”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x