My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Kamera sigurie Xiaomi 2K

SKU: N/A
Our Price

6,500 L

Te dhena per produktin:

Me cilesi super te qarte  te figures 2K

Pamje me  kend 360 ° horizontal dhe kend vertikal 108 °.

Vizion me rreze infra te kuqe per imazhe te qarta edhe ne drite te ulet

Detektues levizje (filtron ne menyre efektive alarmet e rreme)

Instalim  inverted

Lidhje me WI-FI

Quantity:
Buy Now
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kamera sigurie Xiaomi 2K”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x