My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Kamera sigurie Xiaomi

SKU: N/A
Our Price

7,500 L

Te dhena per produktin:

1296P FHD

Pamje 270°

Vizion me rreze infra te kuqe per imazhe te qarta edhe ne drite te ulet

Detektues levizje

Kamera mund te perdoret si brenda ashtu edhe jashte

Eshte rezistente ndaj ujit dhe pluhurit

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kamera sigurie Xiaomi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x