My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Kasetofon Pioneeir

SKU: N/A
Our Price

3,000 L

Te dhena per produktin:

Bluetooth , USB , AUX , SD CARD .

Me 2 vende USB , edhe per te degjuar muzike edhe per te karikuar celularin njekohesisht

Mund ta lidhni me telefonin dhe ju pergjigjeni telefonatave

Universal per te gjithe llojet e makinave

Permasat : 18.5cm * 11.5cm * 5cm

Me pult komandimi dhe mbajtese per pultin

Quantity:
Buy Now
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kasetofon Pioneeir”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x