My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Kasetofon Pioneeir

3,000 L

Te dhena per produktin:

Bluetooth , USB , AUX , SD CARD .

Me 2 vende USB , edhe per te degjuar muzike edhe per te karikuar celularin njekohesisht

Mund ta lidhni me telefonin dhe ju pergjigjeni telefonatave

Universal per te gjithe llojet e makinave

Permasat : 18.5cm * 11.5cm * 5cm

Me pult komandimi dhe mbajtese per pultin

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Kasetofon Pioneeir me Bluetooth, USB, AUX dhe SD CARD ofron një eksperiencë të avancuar të muzikës dhe konektivitetit në makinën tuaj. Ky produkt inovativ është një ndërfaqe e përsosur midis teknologjisë dhe argëtimit në rrugë.

Ky Kasetofon Pioneeir vjen me 2 porta USB, duke i ofruar juve mundësinë e të dëgjuar muzikë nga disa burime në të njëjtën kohë. Nëse jeni në rrugë dhe celulari juaj ka nevojë për energji, këto porta USB ju japin mundësinë të karikoni celularin tuaj gjatë dëgjimit të muzikës. Përveç kësaj, një veçori tjetër e jashtëzakonshme është aftësia për të lidhur kasetofonin me telefonin tuaj përmes teknologjisë Bluetooth. Kjo ju lejon të pranoni thirrjet e telefonit dhe të përgjigjeni në mënyrë të lehtë, pa hequr dorë nga rrugës.

Kasetofoni është i përshtatshëm për të gjitha llojet e makinave, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për të përmirësuar cilësinë e muzikës tuaj në kohë reale. Me dimensionet e tij të kompaktuara, 18.5cm * 11.5cm * 5cm, ai integrohet lehtësisht në panelin e makinës suaj.

Për të bërë eksperiencën tuaj edhe më të kontrollueshme, kasetofoni vjen me një pult komandimi. Ky pult ju lejon të zgjidhni këngët, të ndërveproni me funksionet e pajisjes dhe të rregulloni volumin pa e ndërprerë udhëtimin tuaj. Për më shumë përshtatshmëri, ka edhe një mbajtës për pultin që e bën qëndrimin e tij më të rehatshëm dhe të qasshëm.

Për të mësuar më shumë dhe për të blerë këtë produkt, vizitoni faqen e internetit  TopSeller online . Ndjeni frymën e muzikës në çdo udhëtim me kasetofonin Pioneer me teknologjinë më të fundit dhe karakteristikat e përsosura.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kasetofon Pioneeir”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x