My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Kondicioner Haier Flexis Matt 18000BTU

SKU: N/A
Our Price

115,000 L

Te dhena per produktin:

Kujdes : montimi nuk  eshte perfshire ne cmim

Pajisje kondicionimi set murale , 18000 btu/h me gaz R32 dhe komandim Wi-Fi.
Kodi: AS50S2SF1FA-MB3 / 1U50S2SJ2F.
Kapaciteti ne ftohje: 5.2 kW.
Kapaciteti ne ngrohje: 6.0 kW.
Klasi i energjise ftohje/ngrohje: A++/A+.
Energjia elektrike ne hyrje ne ftohje: 1.4 kW.
Energjia elektrike ne hyrje ne ngrohje:1.5 kW.
Qarkullimi i ajrit: 900 m³/h.
Niveli zhurmes se pajisjes se brendshme: 45/41/37/28 dB(A).
Niveli zhurmes se pajisjes se jashtme: 51 dB(A).

Quantity:
Buy Now
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kondicioner Haier Flexis Matt 18000BTU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x