My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Depilator DSP 4/1 T-70017

Original price was: 3,000 L.Current price is: 2,500 L.

Te dhena per produktin:

Rezistente ndaj ujit
E sigurt ne perdorim
Nuk irriton lekuren

Seti perfshin:

  • Koke per shkulje me rrenje
  • Koke per shkurtim
  • Koke per qelizat e vdekura ( kallot )
  • Koke per pjeset intime

 

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Depilator DSP 4/1 T-70017: Përshtatja Perfekte për Depilim të Sigurtë.

Depilatori DSP 4/1 T-70017 është partneri juaj perfekt për depilimin e përditshëm në mënyrë të sigurtë dhe të efektshme. Ky depilator vjen me një varg të veçantë kokash të ndryshme për të përshtatur nevojat tuaja individuale. E dizajnuar me teknologji të avancuar dhe materialet më cilësore, DSP 4/1 është i gatshëm për të ofruar një përvojë unike depilimi.

Me një rezistencë të lartë ndaj ujit, kjo pajisje ceflitikohet si IPX7 është e përshtatshme për përdorim edhe nën dush. Kjo e veçantë e bën atë të përshtatshëm për të gjitha momentet, përfshirë depilimin gjatë dushit, për një përdorim më të lehtë dhe më të shpejtë.

Depilator DSP 4/1 është i dizajnuar me posaçerishtë për sigurinë tuaj. Me materiale cilësore dhe teknologji të zgjuar, depilatori është i pajisur me sistemin e ndërprerjes automatike në rastin e tensionit të tepërt, për të siguruar një përdorim të sigurtë dhe pa shqetësime. Kjo e bën të përshtatshëm edhe për përdorim nga personat me ndjeshmëri të lartë të lëkurës.

Seti i depilatorit DSP 4/1 përfshin një gamë të gjerë kokash për të përballuar çdo nevojë të depilimit. Për shkulje të buta dhe efektive, koka me rrenje është opsioni i përsosur. Koka për shkurtim është e dizajnuar për të siguruar një depilim preciz dhe të shpejtë në zona të ndryshme të trupit. Koka për qelizat e vdekura (kallot) është e përshtatshme për të pastruar lëkurën dhe për të parandaluar rritjen e përrallave. Për pjesët intime, koka e specializuar për këtë qëllim ofron një depilim të komodshëm dhe të higjienësuar.

Për të marrë më shumë informacion dhe për të blerë depilatorin DSP 4/1 T-70017, vizitoni faqen tonë zyrtare në TopSeller online . Ky depilator do t’ju sjellë jo vetëm një depilim të përsosur, por edhe një ndjenjë të sigurtë dhe të kujdesur për lëkurën tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator DSP 4/1 T-70017”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x