My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Depilatori Dsp 6/1 70019

3,500 L

Te dhena per produktin:

Seti permban:

  • Koke per depilimin
  • Koke per prerjen e qimeve
  • Koke per te pastrimin e kallove nga kembet
  • Koke me furcen pastruese te poreve te fytyres
  • Koke per masazhim
  • Aksesor per pastrimin e vetullave

Mund te perdoret ne menyre te thate ose te lagesht

Fuqi : 5W

 

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Categories , , Tag

Description

Depilatori DSP 6/1 70019 është një produkt inovativ dhe kompakt për kujdesin e trupit që ofron një gamë të gjerë funksionalitetesh për përdoruesit e vet. Ky set depilimi është përshtatur për të plotësuar nevojat e kujdesit personal dhe estetikës së të gjith individeve.

Ky set depilatori vjen me një gamë të gjerë aksesorësh që mundësojnë kujdesin  në mënyra të ndryshme:

Koka e depilimit është e dizajnuar për të kapur edhe qimet më të holla, duke lënë lëkurën tuaj të butë dhe të pastruar. Koka për prerjen e qimeve është e paisur me prerëse të veçantë që ndihmon në eliminimin e qimeve me lehtësi dhe precizion. Nëse keni nevojë për të pastruar kalloset nga këmbët, koka për pastrimin e kallove është ajo që ju duhet, për një ndjenjë komode dhe të freskët.

Koka e depilimit ka aftësinë për të kapur qime të hollë, për një depilim të rregullt dhe të qëndrueshëm. Koka për prerjen e qimeve siguron precizion në largimin e qimeve të tepërta. Nëse dëshironi të pastroni kalloset nga këmbët, koka për pastrimin e kallove është e përshtatshme për këtë qëllim, duke siguruar një ndjesi të freskëtë dhe të rehatshme.

Për lëkurë të butë dhe të pastër në fytyrë, koka me furcën pastruese të poreve ndihmon në pastrimin e thellë të lëkurës nga ndotjet dhe yndyrnat. Koka për masazh ofron relaksim dhe ndihmon në cirkulacionin e gjakut. Seti përfshin gjithashtu një aksesor për pastrimin e vetullave.

Depilatori mund të përdoret në gjendje të thatë ose të lagesht, për të përshtatur me preferencat tuaja. Me fuqinë e tij prej 5W, DSP 6/1 70019 ofron performancë të fuqishme. Për më shumë informacion dhe blerje, vizitoni TopSeller online.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilatori Dsp 6/1 70019”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x