My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Depilator DSP 70081

Original price was: 1,200 L.Current price is: 1,000 L.

Te dhena per produktin:

I dizenjuar per te gjithe llojet e lekures.

Nuk e acaron apo skuq lekuren.

Shume i lehte ne perdorim.

Paketim i vogel praktik per tu marre kudo me vete

 

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Depilatori DSP 70081 është një produkt i shkëlqyeshëm për heqjen e qimeve, i veçantëisht i dizajnuar për të përshtatur në mënyrë optimale për të gjitha llojet e lëkurës. Ky depilator ofron një përvojë të patjetërsueshme heqjeje të qimeve, duke garantuar një ndjesi të butë dhe të këndshme pa tërheqje ose skuqje të lëkurës.

Me një dizajn të veçantë të formuluar për të minimizuar ndjesinë e ndëshkimit dhe për të siguruar një trajtim të lehtë dhe pa dhimbje, depilatori DSP 70081 është zgjedhja perfekte për të gëzuar rezultate të shkëlqyeshme dhe një lëkurë të butë. Pavarësisht tipit të lekurës suaj, ky mjet do t’ju ofrojë një ndjesi të këndshme dhe do të përmirësojë pamjen tuaj.

Me një përdorim të lehtë, kjo pajisje ju mundëson të përfitoni nga avantazhet e një depilatori cilësor edhe në shtëpinë tuaj. E paketuar në një dizajn kompakt dhe të thjeshtë për tu marrë kudo me vete, ju mund ta keni atë në dorë gjatë udhëtimeve apo ndonjë udhëtimi të shkurtër. Mos hezitoni të eksploroni faqen tonë të internetit TopSeller online për për më shumë informacion dhe për të porositur Depilatorin DSP 70081 për një përvojë unike të heqjes së qimeve që respekton lëkurën tuaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator DSP 70081”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x