My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Depilator Dsp 80011

3,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqia: 7 W

2 nivele shpejtesie

E rikarikueshme

Koha e punës 50 min

Aksesoret: qese, furçe pastrimi dhe karikues

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Depilator DSP 80011 është një zgjidhje e avancuar për heqjen e qimeve që ofron rezultate të shkëlqyera dhe efikase. Me një fuqi prej 7 W, ky depilator ofron performancë të fuqishme për të hequr qimet e tepërta me lehtësi dhe komoditet. Me 2 nivele shpejtësie, ju keni mundësinë të përshtatni procedurën e depilimit sipas preferencave tuaja dhe ndjenjës së lëkurës suaj.

Ky depilator është e rikthjellshëm, duke e bërë atë një zgjedhje të qëndrueshme për kujdesin tuaj të gjatë. Koha e punës prej 50 minutash është e mjaftueshme për të arritur një depilim të plotë dhe të efektshëm pa nevojën për shpërqendrim të përhershëm në karikim.

Paketimi përfshin aksesore të rëndësishëm për një eksperiencë të përmirësuar të depilimit. Përveç vetë depilatorit, ju gjithashtu merrni një qese të veçantë për të mbajtur të gjitha pjesët bashkë dhe për ta ruajtur atë në mënyrë të organizuar. Një furçë pastrimi është përfshirë gjithashtu për t’ju ndihmuar në përdorimin dhe ruajtjen e depilatorit në gjendje optimale.

Në paketim gjithashtu ka një karikues, duke e bërë të lehtë për ju të mbani depilatorin të karikuar gjithmonë. Kjo do t’ju sigurojë që ajo është gjithmonë gati për përdorim kur ju keni nevojë për të.

Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë Depilator DSP 80011, vizitoni faqen e internetit të TopSeller online . Ne ofrojmë një gamë të gjerë të produkteve të kujdesit personal dhe Depilatori DSP 80011 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të siguruar një lëkurë të butë dhe të pastruar me lehtësi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator Dsp 80011”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x