My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Depilator me pe DSP 70164

1,500 L

Te dhena per produktin:

Heq me rrenje qimet ne lekure
Fuqi 5 W
Punon me korend
 
Ne paketim perfshihet :
  • Depilatori
  • Karikuesi
  • Nje pako me fije peri
  • Dhe nje pako me puder per te qetesuar lekuren pas depilimit.
Buy Now
Compare

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator me pe DSP 70164”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x