My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Depilator me pe Kemei KM-2778

1,500 L

Te dhena per produktin:

Ne paketim perfshihet :
Depilatori
Karikuesi
Nje pako me fije peri
Dhe nje pako me puder per te qetesuar lekuren pas depilimit
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Depilator me pe Kemei KM-2778 është një pajisje inovative për depilimin e lehtë dhe efikas të flokëve të tepërt në trup. Ky produkt është një përbërës i rëndësishëm i koleksionit të produkteve të Kemei dhe vjen me një paketim të plotë që siguron një eksperiencë të plotë dhe të përsosur të depilimit.

Paketimi perfshin vetë depilatorin, që është një pajisje e veçantë e dizajnuar për të eliminuar flokët e tepërt me lehtësi dhe pa dhimbje. Depilatori është i dizajnuar në mënyrë të veçantë për të përshtatur në dorën tuaj dhe për të siguruar që depilimi të jetë sa më komod dhe i shpejtë. Mundëson depilimin e të gjitha pjesëve të trupit në mënyrë të sigurt dhe efikase, përfshirë këmbët, krahët, axhun dhe zonat e ndjeshme.

Përfshihet gjithashtu një karikues që lehtëson ngarkimin e depilatorit në mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë. Kjo pajisje vjen gjithashtu me një pako me fije peri, të cilat janë të nevojshme për depilimin e saktë dhe të pastër. Fijet peri sigurojnë që të kapen flokët edhe ato më të vogla dhe të holla, për një rezultat të përsosur.

Për të përfunduar eksperiencën e depilimit, paketimi përfshin një pako me puder që është dizajnuar për të qetësuar lëkurën pas depilimit. Ky puder i veçantë ndihmon në zvogëlimin e irritimit të lëkurës dhe e lë lëkurën të ndjehet të freskët dhe të butë.

Me Depilatorin me pe Kemei KM-2778, ju do të keni një mjet të fuqishëm dhe të besueshëm për depilimin e trupit tuaj. Kjo pajisje siguron një depilim të përsosur dhe të shpejtë, pa dhimbje të panevojshme. Për më shumë informacion dhe për të porositur këtë produkt, ju mund ta gjeni në faqen e TopSeller online. kategorisë së depilatoreve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator me pe Kemei KM-2778”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x