My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Makineri per shkrirjen e dyllit Dsp

Original price was: 2,500 L.Current price is: 1,000 L.

Te dhena per produktin:

Fuqi 100W

Tasi material alumin cilesor rezistent ndaj nxehtesise

Ngrohet shume shpejte per procesin e shkrirjes se dyllit

Mund te perdorni cdo lloj dylli me kokrra ose me tas

Aksesore

  • Nje Pako Dyll
  • 10 Spatula

Permasat 18×13.5 cm

Buy Now
Compare

Description

Makineri për Shkrirjen e Dyllit DSP

Makineri për shkrirjen e dyllit DSP me fuqi 100W  Kjo makineri është një mjet i përsosur për të arritur rezultate të shkëlqyera në shkrirjen e dyllit. Me konstruktim të përsosur nga materiali alumin, ky produkt ofron një cilësi të jashtëzakonshme dhe rezistencë ndaj nxehtësisë, siguruar që procesi i shkrirjes të jetë i qëndrueshëm dhe efikas.

Me përmasa prej 18×13.5 cm, kjo makineri ofron një hapësirë të mjaftueshme për të shkrirë dyllin tuaj në forma dhe modele të ndryshme. Ajo është e projektuar për të ofruar ngrohje të shpejtë, duke përmirësuar kohëzgjatjen e procesit të krijimit të dyllit. Ky aspekt bën të mundur që ju të eksperimentoni dhe krijoni me lehtësi, duke u përqendruar te kreativiteti juaj.

Një prej veçorive më të rëndësishme të kësaj makinerie është aftësia e saj për të shkrirë cdo lloj dylli, me kokrra ose me tas. Kjo e bën të përshtatshme për artizanët që punojnë me materiale të ndryshme. Përveç vetë makinerisë, pakoja përmban një pako dylli dhe 10 spatula. Këto aksesore shtesë ju ofrojnë mjete të nevojshme për të përfunduar krijimet tuaja në mënyrë të përsosur.

Për të blerë këtë makineri të shkrirjes së dyllit DSP dhe për të eksploruar gamën tonë të produkteve të tjera, vizitoni faqen tonë zyrtare në TopSeller online  . Ju ftojmë të hyni në botën e krijimtarisë dhe të shprehjes artistike me ndihmën e kësaj makinerie cilësore dhe aksesoreve të saj të pasura.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makineri per shkrirjen e dyllit Dsp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x