My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Kreher elektrik Dsp 10248A

3,000 L

Te dhena per produktin:

Me pllake qeramike per te mbrojtur floket nga diegia

Ekran LED per shfaqjen e temperatures

Fuqia: 60 W

Kontrolli i temperatures: 80-230 ℃

Tre butona: “+”, “-“, ON / OFF

Aksesore :
– Dy shishe vaj esencial

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Kreher Elektrik DSP 10248A: Kreu i Inovacionit për Mbajtjen Perfekte të Flokëve

Kreheri elektrik DSP 10248A është partneri juaj i besueshëm për të arritur stilin e dëshiruar të flokëve tuaj në një mënyrë të shëndetshme dhe të sigurt. Kjo pajisje e avancuar është e dizajnuar veçanërisht për të ofruar një eksperiencë të paqëndrueshme dhe të këndshme, duke përdorur teknologjinë më të fundit për të ndihmuar në mbrojtjen e flokëve nga efektet e dëmshme të nxehtësisë dhe diegjesës.

Me një plakë qeramike të veçantë, kreu i DSP 10248A siguron një ndarje të përsosur të nxehtësisë nëpër flokë, duke i mbajtur ato të mbrojtura nga rreziku i tyre të demtimit. Ekran LED i integruar shfaq temperaturën aktuale, duke ju ofruar kontroll të plotë mbi procesin e formësimit të flokëve tuaj. Me një fuqi tërheqëse prej 60 W, kreheri siguron një nxehtësi të menjëhershme dhe të qëndrueshme për stilizimin tuaj.

Kontrolli i përsosur i temperaturës është një tjetër avantazh i DSP 10248A. Mundësia për të përshtatur temperaturën nga 80 deri në 230 ℃ ju jep liri për të zgjedhur nivelin më të përshtatshëm të nxehtësisë për llojin dhe gjendjen e flokëve tuaj.

Përveç funksionalitetit të jashtëzakonshëm, DSP 10248A vjen me një paketë të çmuar aksesorësh. Dy shishe vaj esencial për flokë do t’ju ndihmojnë të përmirësoni shëndetin e flokëve tuaj dhe t’u japin atyre një aromë të freskët dhe të këndshme.

Kreheri Elektrik DSP 10248A është zgjedhja e duhur për ata që dëshirojnë të kenë flokë të bukur dhe të shëndetshëm. Përdorimi i teknologjisë së avancuar, pllaka qeramike dhe kontrolli i temperaturës ju ofrojnë një përvojë të personalizuar të stilizimit të flokëve, ndërsa aksesorët e përfshirë bëjnë këtë kreher elektrik një zgjedhje të plotë për nevojat tuaja të kujdesit për flokët. Për më shumë informacion dhe blerje, vizitoni TopSeller online ).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kreher elektrik Dsp 10248A”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x