My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Pjaster Dsp 10063

2,500 L

Te dhena per produktin:

Materiali i pllakës qeramike

Temperatura maksimale 230 ° C

Fuqia 45W

Buton: ON/OFF

Rrotullim 360 °

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Pjaster Dsp 10063 është një produkt i shquar në botën e paisjeve për flokë, i cili siguron rezultate të shkëlqyera në formësimin dhe stilingun e flokëve tuaj. Ky produkt përdor materialet më cilësore të plakës qeramike për të ofruar një performancë të jashtëzakonshme dhe një trajtim të kujdesshëm për flokët tuaj.

Materiali i plakës qeramike është zgjedhur me kujdes për të siguruar një shpërndarje të nxehtësisë të barabartë dhe të qëndrueshme gjatë përdorimit. Ky material ka vetitë unike të ruajtjes së nxehtësisë, duke e bërë të mundur që temperatura të qëndrojë stabile në nivelin e dëshiruar, e cila mund të arrijë deri në 230 ° C. Kjo lejon ju të krijojë stile të ndryshme flokësh, duke përfshirë thonjëza, valë dhe stilime të drejtpërdrejta.

Me fuqinë prej 45W, Pjaster Dsp 10063 e aftë të arrijë temperaturën optimale për stilingun tuaj në një kohë të shkurtër. Butoni i ON/OFF të lejon të kontrolloni mënyrën e përdorimit, ndërsa rrotullimi i plotë 360 ° e bën këtë produkt mjaft të përdorshëm dhe të lehtë për t’u përdorur nga çdo kënd.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Pjastër Dsp 10063, vizitoni faqen e internetit të kompanisë tonë në TopSeller online . Kjo paisje do t’ju ndihmojë të arrini stilin e dëshiruar dhe të kujdeseni për flokët tuaj në mënyrë të përsosur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pjaster Dsp 10063”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x