My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Pjaster Sokany

4,500 L

Te dhena per produktin:

Pllaka titanium

Per te gjitha tipet e flokeve

Fuqia 50 W

Ekran digjital LCD per shfaqjen e temperatures

Temperature e rregullueshme nga 300-750°F

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Pjaster Sokany me pllakë të titanium është një mjet i jashtëzakonshëm për formimin dhe stilizimin e flokëve, i përshtatshëm për të gjitha tipet e flokëve. Me një fuqi prej 50 W, kjo pjastër ofron performancën dhe rezultatet e duhura për një pamje tërheqëse dhe profesionale.

Pllakat e titaniumit sjellin një përparësi të veçantë për flokët tuaj. Ato japin një ndikim të butë dhe ndjehen më të lehta ndaj flokëve, duke reduktuar dëmtimin dhe përshtatur më mirë ndaj të gjitha llojeve të flokëve, duke përfshirë ato të holla, të trasha, të rrëndësishme dhe të dobëta. Për më tepër, pllakat e titaniumit ndihmojnë në ruajtjen e nivelit të duhur të nxehtësisë për një kohë më të gjatë, duke siguruar që rezultatet e stilizimit të jenë të qëndrueshme dhe të bukura.

Ekrani digjital LCD tregon temperaturën aktuale të pjastës në mënyrë të qartë dhe të lehtë për tu lexuar. Ky ekran shfaq temperaturën e zgjedhur që ju mund ta rregulloni sipas preferencave tuaja. Me gamën e temperaturave të rregullueshme që lëvizin nga 300°F deri në 750°F (150°C – 400°C), ju keni mundësinë të zgjidhni nivelin e nxehtësisë që përshtatet më së miri me llojin e flokëve tuaj dhe stilin e dëshiruar.

Kjo pjastër e avancuar vjen me teknologjinë e fundit për të siguruar që flokët tuaj trajtohen me kujdes, përfitojnë nga stilizimi i shkëlqyeshëm dhe nuk vuajnë nga dëmtimi. Për të blerë Pjaster Sokany me pllakë të titanium dhe për të eksperimentuar përvojën e një stilizimi profesionist dhe të kujdesshëm për flokët tuaj, vizitoni faqen kryesore të webfaqes së Sokany TopSeller online ose shfletoni kategorinë e produkteve të flokëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pjaster Sokany”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x