My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Kreher elektrik Dsp 50017

3,300 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 1200 W

Koke per tharje

Furce per kacurrela

Koke per drejtim flokesh

 

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Vjen per ju Kreher elektrik Dsp 50017 i cili ofron një zgjidhje të fuqishme dhe praktike për t’u kujdesur për flokët tuaj në mënyrë të lehtë dhe efikase. Me fuqinë impresionuese prej 1200 W, ky kreher është një partner i përkryer për të arritur stilin dhe pamjen e dëshiruar të flokëve tuaj në shtëpi.

Ky kreher vjen me tre koka të ndryshme që ofrojnë funksionalitete të ndryshme:

1. Koka për tharje: Përveç fuqisë së saj të madhe, DSP 50017 është i pajisur me një koke speciale për tharje. Ky funksion ndihmon në eliminimin e ujit të tepërt nga flokët pas larjes, duke ndihmuar në shkurtime më të shpejta të kohës së tharjes dhe në krijimin e një pamje më të larmishme dhe të rregullt.

2. Furçë për kacurrela: Për ata që duan të ndryshojnë stilin e flokëve, kreheri DSP 50017 ofron një furçë për kacurrela. Ky aksesor lehtëson krijimin e kacurrelave të bukura dhe elegante, duke ju bërë të ndiheni të sigurtë në pamjen tuaj.

3. Koka për drejtim flokësh: Për ata që duan një pamje të drejtpërdrejtë dhe të rregullt, koka për drejtim flokësh është zgjidhja e duhur. Ky aksesor ndihmon në rregullimin e flokëve dhe në krijimin e një pamje të shkëlqyeshme të përputhur me dëshirat tuaja.

Për të eksploruar më shumë rreth karakteristikave dhe përfitimeve të Kreherit elektrik DSP 50017, vizitoni faqen kryesore të uebit tonë TopSeller online . Këtu do të gjeni detaje të plota rreth produktit, udhëzime për përdorim dhe informacione të rëndësishme për të bërë një zgjedhje të informuar për kujdesin e flokëve tuaj. Kreheri DSP 50017 është miku juaj i besueshëm për pamjen dhe stilin tuaj të flokëve, duke sjellë një eksperiencë të shkëlqyeshme në kujdesin personal të flokëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kreher elektrik Dsp 50017”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x