My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Kreher elektrik Dsp 50020

3,500 L

Te dhena per produktin:

2 nivele shpejtesie

Me sistem mbrojtje nga mbinxehja

Fuqia 850-1000W

Koke per floke me volum

Koke per tharje

Furce per kacurrela te vogla

Furce per kacurrela te medha

Koke per drejtim flokesh

 

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Description

Kreher elektrik Dsp 50020 me 2 nivele shpejtësie: Krijoni stilin tuaj të preferuar të flokëve

Kreheri elektrik DSP 50020 është mjeti i perfektë për të krijuar stilin e dëshiruar të flokëve në mënyrë të lehtë dhe të shpejtë. Me sistemin e tij të mbrojtjes nga mbinxehja, kjo kreher siguron një përvojë të sigurtë dhe efikase. Me një fuqi impresionuese prej 850 deri në 1000W, ky kreher është i aftë të përdorë të dy nivelët e shpejtësisë për të plotësuar nevojat tuaja të stilizimit.

Kreheri vjen me disa kokrra të shkëmbimit që ndihmojnë në krijimin e stilizimeve të ndryshme të flokëve. Koka për flokë me volum ju lejon të krijoni një efekt me më shumë trup dhe lëvizje në flokët tuaja. Në anën tjetër, koka për tharje është perfekte për të krijuar flokë të drejtë dhe të lëmuara. Kreheri gjithashtu vjen me dy furca të ndryshme për kacurrela – një për kacurrela të vogla dhe një tjetër për kacurrela më të mëdha, duke ju mundësuar të krijoni kacurrela të ndryshëm sipas dëshirës suaj.

Koka e veçantë për drejtimin e flokëve ju jep kontroll të plotë mbi stilin tuaj. Përdorni këtë kokë për të krijuar lëkura të rrumbullakosura ose për të drejtuar pjesën e parë të flokëve në mënyrë të saktë. Nëpërmjet DSP 50020, keni mundësinë të eksperimentoni me stile të ndryshme, duke pasur një pamje të freskët dhe të ndryshme çdo ditë.

Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë produkt, ju ftojmë të vizitoni faqen zyrtare të produktit tonë TopSeller online . Zgjidhni stilin tuaj të preferuar të flokëve me lehtësi dhe profesionalizëm përmes kreherit elektrik DSP 50020.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kreher elektrik Dsp 50020”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x