My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Kreher elektrik Dsp 50046

3,000 L

Te dhena per produktin:

Than floket

I drejton

I ben me kacurela

Fuqia 900W

2 Furca

3 Nivele nxehtesie

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Kreher elektrik Dsp 50046 një pajisje e fuqishme dhe e praktikshme për të dhënë formë dhe stil flokëve tuaj. Me një fuqi prej 900W, ky kreher është një partner i përkryer për të krijuar flokë të butë dhe tërheqës. Përmban një dizajn të sofistikuar per kacurela të cilat lejojnë që kreheri të përmbajë flokët më të hollë në vend, duke siguruar që rezultati përfundimtar të jetë i përsosur.

Ky kreher elektrik është i pajisur me 2 furca të ndryshme, të cilat vijnë në ndihmë për të krijuar stile të ndryshme flokësh. Përveç kësaj, ai vjen me 3 nivele nxehtësie të ndryshme, që ju lejojnë të zgjidhni atë të përshtatshmen për llojin e flokëve tuaj dhe stilen që dëshironi të krijuani.

Një nga avantazhet kryesore të këtij produkti është mundësia e tij për të drejtuar vetëm në një drejtim. Kjo e bën kreherin më të lehtë për përdorim dhe siguron që rezultati të jetë i qëndrueshëm dhe i përsosur.

Për të mësuar më shumë për Kreherin elektrik Dsp 50046 dhe për të blerë produktin, ju lutemi vizitoni faqen tonë zyrtare TopSeller online . Këtu do të gjeni informacione të detajuara, specifikime teknike dhe oferta të fundit që ofrojmë për këtë produkt në kategorinë tonë të krehereve elektrike. Bëni stilizimin tuaj të flokëve një eksperiencë të lehtë dhe të këndshme me Kreherin elektrik Dsp 50046!7

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kreher elektrik Dsp 50046”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x