My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Kreher elektrik Dsp 50064

4,500 L

Te dhena per produktin:

2 nivele shpejtesie

Me sistem mbrojtje nga mbinxehja

Fuqia 850-1000W

Koke per floke me volum

Koke per kacurrela

 

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Kreher elektrik Dsp 50064 me 2 nivele shpejtësie është një mjet i fuqishëm dhe inovativ për stilizimin e flokëve tuaj. Ky produkt i avancuar ofron një përvojë të pakrahasueshme në kujdesin e flokëve, duke sjellë një ndryshim të dukshëm në pamjen tuaj.

Ky kreher elektrik është i pajisur me një sistem mbrojtjeje nga mbinxehja, që e bën të sigurt për përdorim në kushte të ndryshme. Me fuqinë e tij prej 850-1000W, ai arrin temperaturën ideale shumë shpejt, garantuar qëndrueshmërinë e stilizimit. Nivelet e shpejtësisë të ndryshueshme ofrojnë fleksibilitet në përshtatjen e produktit për llojin e flokëve tuaj dhe stilin që dëshironi të arrini.

Kreheri vjen me dy koka të shkëputshme të specializuara për të krijuar stile të ndryshme. Koka për flokë me volum do t’ju ndihmojë të krijoni një pamje më të përpiktë dhe me volum, duke i dhënë flokëve tuaj një strukturë tërheqëse. Në anën tjetër, koka për kacurrela mundëson krijimin e kacurrelave të bujshme dhe të definuara me lehtësi.

Ky produkt i kujdesit të flokëve është pjesë e një game mjaft të ndërlikuar të produkteve të kujdesit personal që ofrohen nga faqja jonë e internetit TopSeller online . Mund të shfletoni koleksionin tonë të produkteve të kujdesit të flokëve për të gjetur zgjidhjet e duhura për nevojat tuaja specifike. Vizitoni faqen tonë kategorike për të zbuluar më shumë dhe për të filluar rrugën tuaj drejt flokëve të shëndetshëm dhe të bukur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kreher elektrik Dsp 50064”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x