My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Kreher Thares DSP 50052

Original price was: 3,000 L.Current price is: 2,300 L.

Te dhena per produktin:

Kreher elektrik
Than dhe kreh floket njekohesisht
Nuk i djeg floket , ju jep volum dhe butesi
Fuqi 1000W

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Kreher Thares DSP 50052 është një mjet shumë funksional dhe inovativ për stilizimin e flokëve, që do t’ju ndihmojë të arrini atë pamje të mrekullueshme që ju dëshironi. Ky kreher elektrik ofron një përvojë të pa barabartë për kujdesin e flokëve tuaj.

Me një fuqi prej 1000W, Kreheri Thares DSP 50052 është një mjet i fuqishëm që është gati për t’u përdorur menjëherë. Ai është i dizajnuar për të krijuar volum dhe butësi në flokët tuaja, duke i bërë ata të duken më të shëndetshëm dhe të bukur. Kreheri është i pajisur me teknologjinë më të fundit, që nuk i dëmton flokët, duke i ruajtur ato nga efektet e dëmshme të ngrohjes së tepërt.

Një nga avantazhet kryesore të Kreherit Thares DSP 50052 është aftësia e tij për të than dhe krehur flokët njëkohësisht. Ky mjet është i dizajnuar me dyshe të shëndetshme dhe të ngrohta, që japin një stilizim të shpejtë dhe të lehtë. Ju do të ndiheni sikur jeni në një studio të bukurisë çdo herë që përdorni Kreher Thares DSP 50052.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Kreherin Thares DSP 50052, vizitoni faqen tonë të internetit në TopSeller online. Kjo është zgjedhja e duhur për ata që duan të kenë flokë të bukur dhe të shëndetshme, pa dëmtuar ata në procesin e stilizimit. Kreher Thares DSP 50052 është një partner i besueshëm për kujdesin e flokëve tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kreher Thares DSP 50052”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x