My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Mashe flokesh Dsp 20174a

2,500 L

Te dhena per produktin:

Diameter i ondes 25mm

Material qeramike qe nuk te djeg floket

Fuqi 100w

Me 5 nivele te ndryshme gradimi,deri ne 450 grade F

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Out of stock

Description

Mashe flokesh Dsp 20174a është një produkt inovativ dhe i përsosur për stilizimin e flokëve që sjell një eksperiencë të jashtëzakonshme në kujdesin e flokëve tuaja. Ky produkt i avancuar është i dizajnuar për të ndihmuar në krijimin e frizurave të bukura dhe të qëndrueshme në mënyrë të lehtë dhe efikase.

Diametri i ondës është 25mm, duke e bërë atë të përshtatshëm për të krijuar valë natyrale dhe tërheqëse në flokë. Materiali qeramik i cili është përdorur në prodhimin e kësaj mashe është i shkëlqyeshëm, pasi nuk lejon djegien e flokëve gjatë përdorimit. Kjo do të thotë që ju mund të stilizoni flokët tuaja me shumë komoditet dhe pa shqetësime të panevojshme.

Fuqia e kësaj mashe është 100W, e cila siguron performancë të lartë për rezultate të shkëlqyera. Përveç kësaj, ajo ka 5 nivele të ndryshme gradimi të temperaturës, që shkojnë deri në 450 gradë Fahrenheit (232 gradë Celsius). Kjo ju jep mundësinë për të zgjedhur temperaturën e duhur për llojin tuaj të flokëve dhe stilin që doni të krijuani.

Ju mund të gjeni më shumë informacione rreth produktit Mashe flokesh Dsp 20174a ne TopSeller online dhe të eksploroni gamën tonë të produkteve të ndryshme në faqen kategorike të masave flokësh. Ky produkt do të bëjë që flokët tuaja të shkëlqejnë dhe të ndriçojnë çdo ditë, dhe do të bëhet aleati juaj i besueshëm për stilizim të përkryer.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mashe flokesh Dsp 20174a”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x