My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tharese flokesh DSP 30022

4,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 1900-2300 W

2 nivele nxehtesie

2 nivele shpejtesie

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Tharese flokesh DSP 30022 është një pajisje e fuqishme dhe inovative që do të ndihmojë në krijimin e frizurave të ëndërruara për ju. E disponueshme ekskluzivisht në Topseller.al, kjo tharese flokesh është projektuar për të ofruar një përvojë të lëkundshme dhe të jashtëzakonshme për kujdesin e flokëve tuaj.

Fuqia e kësaj thareseje për flokë është e patjetërsueshme, me një kapacitet prej 1900 deri në 2300 W, duke siguruar nxehtësi të fuqishme dhe të shpejtësi optimale për të tharë flokët tuaj në kohë rekord. Përvoja e juaj në këtë proces do të jetë e përmirësuar ndjeshëm, duke ju lejuar të shkoni nga flokët e lagur te frizura tërheqëse me një thjeshtësi dhe lehtësi të shkëlqyeshme.

Tharesja ofron gjithashtu 2 nivele të ndryshueshme të nxehtësisë dhe shpejtësisë, duke ju mundësuar të përshtatni temperaturën dhe forcën e ajrit në varësi të tipit të flokëve tuaj dhe preferencave personale. Kjo shpërndarje e përsosur e nxehtësisë do të kujdeset për flokët tuaj me kujdes, duke minimizuar rrezikun e dëmtimit dhe ndihmuar në ruajtjen e shkëlqimit të tyre natyral.

Dizajni modern dhe ergonomik i thareses e bën të lehtë për të përdorur tharesën për flokë, dhe e bën të përshtatshme për përdorim të përditshëm në sallon dhe në shtëpi. Përvojë një kujdes të vërtetë ndaj flokëve tuaj me këtë pajisje të shkëlqyeshme – Tharese flokesh DSP 30022 me Fuqi 1900-2300 W është zgjedhja e duhur për të arritur frizurën e ëndërruar dhe flokët e shëndetshëm që gjithkush është duke kërkuar. Bli tani në Topseller Online dhe ndrysho pamjen tënde me një thjeshtësi të paparë!
Nëse jeni të interesuar për produkte të tjera rreth kujdesit personal, mos humbisni shansin për të parë produktet tona rreth kujdesit personal.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tharese flokesh DSP 30022”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x