My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tharese flokesh Dsp 30088

2,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 2200 w

Dy nivele shpejtesie

2 nivele temperature

 

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Tharese flokesh Dsp 30088 me Fuqi 2200 W

Tharese flokesh Dsp 30088 me fuqinë prej 2200 W është një mjet i përsosur për t’u kujdesur për flokët tuaj në mënyrë efikase dhe të shpejtë. Ky mjet inovativ ofron dy nivele të ndryshueshme të shpejtësisë dhe dy nivele të temperaturës, për të siguruar rezultate të përsosura për të gjitha llojet e flokëve.

Me fuqinë e tij të lartë prej 2200 W, kjo tharëse është në gjendje të përballoj tharjen e flokëve të lagur në një kohë shumë të shkurtër. Niveli i parë i shpejtësisë dhe temperaturës është i përshtatshëm për flokët e hollë dhe të ndjeshëm, duke ofruar një trajtim të butë dhe të kujdesshëm. Niveli i dytë i shpejtësisë dhe temperaturës është ideale për flokët më të trashë dhe më rezistentë, duke mundësuar tharjen e tyre efikase dhe të shpejtë.

Ky mjet vjen me teknologjinë e fundit në fushën e kujdesit të flokëve, duke minimizuar dëmin e mundshëm dhe duke siguruar një shkëlqim të shëndetshëm për flokët tuaj. Dizajni i tij modern dhe i lehtë i përdorimit e bën atë një shtesë të çmuar për rutinën tuaj të kujdesit personal.

Për më shumë informacion dhe për të porositur tharësen e flokëve Dsp 30088 me fuqinë 2200 W, vizitoni faqen tonë zyrtare në TopSeller online dhe shfletoni nëpër gamën tonë të produkteve për kujdesin e flokëve. Në këtë mënyrë, mund të eksploroni më shumë opsione dhe të gjeni produktet e përshtatshme për nevojat tuaja individuale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tharese flokesh Dsp 30088”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x