My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tharese flokesh Dsp 30101

2,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 1000 w

Me 2 nivele temperature

Me 2 nivele shpejtesie

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Tharese flokesh Dsp 30101 me fuqi 1000 W: Stili dhe Kujdesi që Ju Meriton

Tharësja i flokëve Dsp 30101 është partneri më i mirë për të arritur stilin dhe pamjen e dëshiruar të flokëve tuaj, duke ofruar fuqinë dhe performancën e nevojshme për të tharë dhe formuar flokët me lehtësi. Me një fuqi impresionuese prej 1000 W, ky mjet i tharjes është shkëlqyeshëm për përdorim të përditshëm në sallon, si dhe në shtëpi.

Dizajni i tharësit është i kujdesshëm dhe modern, duke siguruar një ndjenjë komode në dorë. Ajo vjen me 2 nivele të ndryshueshme të temperaturës për të përshtatur nevojat tuaja të veçanta. Niveli i parë i temperaturës është perfekt për tharjen e butë dhe delikate të flokëve, ndërsa niveli i dytë ofron një temperaturë më të lartë për tharjen më të shpejtë dhe efikase.

Jo vetëm që ofron 2 nivele të temperaturës, por tharësi i flokëve Dsp 30101 ka gjithashtu 2 nivele të shpejtësisë. Kjo ju jep kontroll të plotë mbi kohën e tharjes dhe mundëson ndryshimin e shpejtësisë sipas nevojave tuaja. Pavarësisht nëse keni flokë të trashë dhe të dendur ose flokë të holla dhe të buta, ky mjet është i aftë të përshtatet me përsosmëri.

Për të bërë një porosi të tharëses të flokëve Dsp 30101 dhe për të zbuluar më shumë produkte të kujdesit të flokëve në koleksionin tonë, ju ftojmë të vizitoni faqen tonë zyrtare në TopSeller online . Ne angazhohemi të sjellim teknologji të fundit në kujdesin e flokëve për t’ju ndihmuar të arrini pamjen dhe stilin që ju dëshironi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tharese flokesh Dsp 30101”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x