My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tharese flokesh e montueshme ne mur

2,500 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 1600 w

Permasat : 26.5 cm x 14 cm

Montohet ne mur

E pershtatshme dhe per hotele

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tag

Out of stock

Description

Tharëse flokësh e montueshme në mur

Vjen produkti më i kërkuar, Tharëse flokësh e montueshme në mur, sjell një përparim të vërtetë në fushën e kujdesit personal . Me një fuqi të jashtëzakonshme prej 1600 W, ky produkt përfaqëson fjalën e fundit të teknologjisë së avancuar për t’u kujdesur për flokët tuaja në mënyrën më komode.

Me permasat 26.5 cm x 14 cm, kjo tharëse flokësh e veçantë montohet lehtësisht në mur. Ky dizajn e bën të përshtatshme për çdo ambient, veçanërisht për hotelet prestigjioze ku estetika dhe prakticiteti bëhen një.

Ky produkt i shquar ofron shumë më shumë se thjesht një tharje të shpejtë të flokëve. Ajo përmban një funksion të posaçem që lejon lidhjen me pajisjet e tjetra smart në shtëpinë tuaj, duke ndihmuar në organizimin e përditshëm. Për më tepër, fuqia e saj e jashtëzakonshme e lejon tharjen e flokëve edhe më të trashë në një periudhë kohore të shkurtër.

Për të mësuar më shumë rreth karakteristikave të kësaj tharëseje të avancuar dhe për të renditur një përvojë të paparë kujdesi personal, ju ftojmë të vizitoni faqen tonë të internetit. Ky produkt ndryshon mënyrën si ju shihni procesin e tharjes së flokëve, dhe ne nuk mund të presim të ndajmë këtë inovacion me ju në mënyrë të hollësishme. Klikoni këtu për të shfletuar faqen kryesore të produkteve tona dhe për të gjetur këtë tharëse flokësh ekskluzive.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tharese flokesh e montueshme ne mur”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x