My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tharese flokesh Grunberg

1,800 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 1200 W

2 nivele nxehtesie

2 nivele shpejtesie

20000 xhiro ne minute

Aksesore :

  • 2 koka per krehjen
  • difuzor
  • 3 krehera
Buy Now
Compare

Description

Tharese flokesh Grunberg ofron një përvojë të këndshme dhe efikase për stilizimin e flokëve tuaja. Me një fuqi të jashtëzakonshme prej 1200 W, kjo tharëse e fuqishme dhe e sofistikuar është partneri perfekt për të krijuar stilet e preferuara të flokëve.

Ky produkt vjen me 2 nivele nxehtësie dhe 2 nivele shpejtësie, duke i mundësuar ju që të personalizoni trajtimin e flokëve sipas preferencave tuaja. Me një kapacitet prej 20000 xhiro në minutë, kjo tharëse do t’ju ndihmojë të tharëset flokët shpejt dhe pa vonesa.

Për të shtuar në përshtatshmërinë e produktit, përfshihen aksesore të dobishëm si 2 koka për krehjen e flokëve, një difuzor për të krijuar valë dhe volum, si dhe 3 krehera për t’u përshtatur ndryshe për stilizimin tuaj të flokëve. Kjo përmbledhje e kujdesit të hollësishëm ndaj nevojave të shumëllojshme të flokëve bën produktin “Grunberg” një zgjedhje të shkëlqyer për të gjithë ata që kërkojnë një ndihmë të cilësisë për kujdesin e flokëve.

Për më shumë informacione dhe për të blerë këtë produkt, ju ftojmë të vizitoni faqen zyrtare të Grunberg në TopSeller online ku do të gjeni detaje të plota rreth specifikacioneve, çmimeve dhe më shumë. Çdo ditë është një mundësi për të shkëlqyer me flokët tuaja, dhe Tharesja Grunberg do t’ju ndihmojë të arrini rezultate të mahnitshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tharese flokesh Grunberg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x