My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tharese flokesh Sokany SK-2213

2,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 2600 W

2 nivele nxehtesie

2 nivele shpejtesie

Aksesore :

  • 2 koka per krehjen
  • difuzor

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Tharese flokesh Sokany SK-2213 është një pajisje e fuqishme dhe e dedikuar për kujdesin e flokëve tuaj, e cila ofron fuqinë e një motorri 2600 W për rezultate të shpejta dhe të shkëlqyera. Ky produkt vjen me dy nivele të nxehtësisë dhe dy nivele të shpejtësisë për të plotësuar nevojat individuale të stilit të flokëve tuaj.

Niveli i parë i nxehtësisë është ideal për tharjen e shpejtë të flokëve, ndërsa niveli i dytë i nxehtësisë ofron një temperaturë më të ulët për t’iu dhënë flokëve tuaj më shumë kujdes nëse janë të ëmbël. Një nga avantazhet kryesore të kësaj tharese është aftësia e saj për të përshtatur shpejtësinë e ajrit. Me dy nivele të ndryshueshme të shpejtësisë, ju keni kontroll të plotë mbi se si flokët tuaj thahen dhe formohen.

Aksesoret e përfshirë përfshijnë dy koka për krehjen e flokëve, të cilat ofrojnë mundësi të ndryshme për të krijuar stile të ndryshme. Përveç kësaj, ky produkt vjen me një difuzor që është i përshtatshëm për të krijuar valë dhe volum në flokët tuaj. Kjo tharese flokesh është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të kenë kujdesin më të mirë të flokëve në shtëpinë e tyre.

Për të mësuar më shumë rreth këtij produkti dhe për të parë gamën e produkteve të tjera, vizitoni faqen e tyre zyrtare të internetit TopSeller online. Tharese flokesh Sokany SK-2213 ofron zgjidhje të cilësisë për kujdesin personal të flokëve dhe më shumë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tharese flokesh Sokany SK-2213”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x