My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Makine qethese DSP 90286

3,500 L

Te dhena per produktin:

Me tehe te mprehte

3 koka prerje nga 1 mm deri ne 3mm

Buton on/off

Bateria 1400mAH

Ekran digjital per tregimin e xhirove te makines

Aksesore

  • Vaj
  • Furce Pastrimi

 

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Description

Makine qethese DSP 90286 është një produkt inovativ dhe i fuqishëm që ofron një përvojë të përsosur në qethjen e materialeve me precizion dhe lehtësi. Me teknologjinë e saj të fundit dhe karakteristikat e avancuara, kjo makine është partneri ideal për punët tuaja të prerjes me detaje të ndryshme.

Karakteristika kryesore e kësaj makine është aftësia e saj për të kryer prerje të ndryshme me gjerësi nga 1 mm deri në 3 mm, duke siguruar që ju të arrini detaje të mprehta dhe të ndjeshme në projektet tuaja. Butoni on/off i përfshirë në dizajn, lehtëson kontrollin e pajisjes, duke ju mundësuar të ndizni ose fikni makinen me një ndërprerje të thjeshtë.

Për të përmirësuar përdorshmërinë dhe shikueshmërinë, makina është e pajisur me një ekran dixhital që tregon xhirot aktuale të makines. Ky element ndihmon në monitorimin e punës dhe në sigurimin e qëndrueshmërisë gjatë procesit të prerjes. Bateria e përfshirë është e fuqishme me kapacitet prej 1400mAH, e cila siguron kohë pune të mjaftueshme pa nevojën për të ngarkuar shpesh.

Për të plotësuar nevojat tuaja, makina vjen me disa aksesore të rëndësishëm. Vaji përfshirë mundëson lubrifikimin e materialit të prerjes dhe ndihmon në zvogëlimin e friksionit. Një fuç për pastrimin është gjithashtu përfshirë, duke e bërë procesin e ruajtjes dhe mirëmbajtjes më të lehtë.

Për më shumë informacion dhe për të blerë makinen qethëse DSP 90286 me të gjitha karakteristikat e saj të mrekullueshme, ju ftojmë të vizitoni faqen kryesore të internetit TopSeller online  Kategoria e produktit ofron një shikim më të hollësishëm në specifikat dhe avantazhet që kjo makine sjell në punën tuaj të përditshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine qethese DSP 90286”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x