My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Makine qethese V-BENZ V-6067

1,500 L

Te dhena per produktin:

Tehe celiku antialergjike

Bateri Lithium 1500 mAh

4 krehera per qethje ne madhesi te ndryshme 1,5 mm; 2mm ; 3mm; 4 mm

Mund te bej edhe qethje 0

Aksesore

  • Vaj
  • Furce Pastrimi

 

Out of stock

Out of stock

Description

Makine qethese V-BENZ V-6067 per ju qe kerkoni një produkt iscili eshte i avancuar dhe i përsosur për të siguruar një qethje të përsosur dhe komode. Përdorimi i celikut antialergjik për këtë makine garanton një përvojë të larmishme dhe të rehatshme për të gjithë.

Bateria Lithium e kapacitetit 1500 mAh siguron një fuqi të qëndrueshme dhe të zgjuar për të gjitha nevojat tuaja të qethjes. Ky produkt është partneri ideal për ata që vlerësojnë cilësinë dhe performancën e lartë.

Me katër krehëra të ndryshëm të përfshirë në paketë, ju keni mundësinë të kryeni qethje në madhësi të ndryshme: nga 1,5 mm deri në 4 mm. Për ata që dëshirojnë një qethje ultra të shkurtër, mundësia për të bërë qethje 0 ju jep një stili të veçantë dhe modern.

Aksesoret shtesë si vaji dhe furça e pastrimit bëjnë këtë produkt të shkëlqyeshëm për tu përdorur dhe ruajtur. Vaji i përfshirë në paketë siguron që makina të punojë me lëvizje të lehta dhe pa ndërprerje. Furça e pastrimit e përfshirë gjithashtu ndihmon në ruajtjen e qethjes tuaj të preferuar në kushte të përsosura.

Për më tepër informacion rreth Makines qethese V-BENZ V-6067 dhe për të blerë produktin, ju ftojmë të vizitoni faqen e kategorisë së makinave qethëse në faqen tonë zyrtare TopSeller online . Na vizitoni për të eksploruar më shumë produkte të cilësisë së lartë që ofrojmë dhe për të përmirësuar përvojën tuaj të qethjes në mënyrë të papërballueshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine qethese V-BENZ V-6067”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x