My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Makine qethje Dsp 90051

1,500 L

Te dhena per produktin:

Nuk irriton lekuren

E duhura per qethje 0

4 krehera ne madhesi -> 3mm ;6mm ; 9mm ; 12mm

Karikohet shpejt dhe mban bateri deri ne 40 min

Aksesoret

  • Shishe vaji
  • Furce pastrimi
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Makine qethje Dsp 90051 është një zgjidhje e shkëlqyeshme për të qethur pa irrituar lëkurën. Kjo makine e veçantë është e dizajnuar posaçërisht për të ofruar një përvojë të përkryer të qethjes, pa shkaktuar asnjë lloj ndjenje të pakëndshme. Përfitoni nga ekuipamenti i saj i fuqishëm për të arritur qethjen perfekte pa vuajtur.

Me një gamë të gjerë të mundësive për zgjedhje të gjatësi së qethjes, DSP 90051 mundëson shtrimin e qethjes nga 0 deri në 12mm, duke ju lejuar të personalizoni përshtypjen tuaj. Për ata që preferojnë një pamje ultra të shkurtër, 0.3mm është zgjedhja e duhur, ndërsa për ata që duan të ruajnë një gjatësi më të shprehur, 12mm është opsioni perfekt.

Mundësia për të karikuar shpejt baterinë dhe kapaciteti i saj për të mbajtur ngarkesën për deri në 40 minuta, bëjnë këtë makine shumë të përdorshme dhe të lehtë për tu përdorur kudo që ju të jeni. Kjo do t’ju japë mundësinë për të kryer qethjen e juaj në mënyrë të shpejtë dhe të efektshme, pa shqetësuar për mungesën e energjisë.

Për më tepër, në paketë do të gjeni aksesore të rëndësishme që ndihmojnë në përdorimin dhe mirëmbajtjen e makines. Shisheja e vajit të furnizuar do t’ju ndihmojë të ruani dhe të mbajeni makinen në kushtet më të mira të lubrifikimit. Nëse dëshironi të pastroheni makinen, fuçia e posaçme për pastrim do t’ju ndihmojë që të ruani performancën optimale të makines me lehtësi.

Për të mësuar më shumë rreth kësaj makineje inovative qethjeje dhe për të blerë një të tillë, vizitoni faqen e internetit të TopSeller online . Ne jemi këtu për të siguruar që ju të keni një përvojë të përsosur të qethjes pa asnjë ndjesi të pakëndshme të irritimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine qethje Dsp 90051”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x