My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Makine qethje Dsp 90393

2,000 L

Te dhena per produktin:

Tehe celiku

Ekran qe tregon nivelin e karikimit

Ideal per qethje 0

3 krehera me madhesi 1 mm,3 mm,6 mm

Bateri litium qe karikohet shpejt dhe mban gjate

Aksesore

  • Furce
  • shishe vaji per pastrimin e makines

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Makine qethje Dsp 90393 tehe celiku: Produkti Perfekt për Qethje pa komplikime

Makina qethje DSP 90393 është një zgjidhje e shkëlqyer për të siguruar qethjen më të përsosur të sipërfaqes së celikut. Ky produkt inovativ është e pajisur me karakteristika të avancuara që e bëjnë atë të standartit të lartë në treg.

Ekran i integruar tregon me precizitet nivelin e karikimit të makines, duke ju ofruar informacion të vlefshëm për të menaxhuar kohën dhe resurset tuaja me efikasitet maksimal. E veçantja më e shquar është aftësia e saj për të arritur një qethje të përsosur me nivelin e qethjes 0. Ky është një avantazh i madh për projektet që kërkojnë saktësi të lartë dhe pamje të pastër.

Makina përfshin 3 krehera të ndryshëm me madhësi të ndryshme prej 1 mm, 3 mm dhe 6 mm. Ky larmi e bën të përshtatshme për përdorim në shumë situata dhe për qethje të ndryshme në sipërfaqe të ndryshme. Kjo shtron mundësi të pafundme kreative për punët tuaja.

Për më shumë liri dhe pavarësi, makina është e pajisur me një bateri litiumi të cilën mund ta karikoni shpejt dhe që mban karikim gjatë. Kjo do t’ju ndihmojë të punoni pa ndërprerje dhe të shmangni kufizimet e rrjetit elektrik.

Përveç pjesëve kryesore të produktit, DSP 90393 vjen me një set aksesori të pasuruar, përfshirë një furçë për pastrimin e makines dhe një shishe vaji për të siguruar që makina të mbetet në gjendje të shkëlqyeshme për shumë kohë.

Për më shumë informacion rreth kësaj makine qethje të shkëlqyer, vizitoni faqen tonë zyrtare në TopSeller online . DSP 90393 është zgjidhja e duhur për të arritur rezultate të përsosura në punët tuaja të qethjes .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine qethje Dsp 90393”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x