My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Makine qethje DSP 90460

Original price was: 5,000 L.Current price is: 4,200 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia: 8 W
Bateri litium
Kapaciteti i baterisë: 2500 mAh
Koha e punës: 180-240 minuta
Materiali i tehut: çelik inox
Shpejtësia e rrotullimit: 5800 RPM

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Makine qethje 2500 mAh DSP 90460 është një mjet i fuqishëm dhe inovativ për përpunimin e materialeve me shpejtësi dhe precizion. Kjo makine qethje është pjesë e ofertës ekskluzive të topselle.al, duke sjellë një kombinim të veçantë të fuqisë, durimit dhe teknologjisë për të plotësuar nevojat tuaja të përditshme në përpunimin e materialeve.

Me një fuqi e impresionueshme prej 8 W dhe bateri litium me kapacitet prej 2500 mAh, kjo makine ofron një kohë pune të zgjatur prej 180-240 minutash, duke e bërë të përshtatshme për punën intensive dhe gjatë kohës së zgjatur. Kjo e bën atë një zgjedhje të përsosur për profesionistët dhe ndërmarrjet e ndryshme.

Materiali i tehut të kësaj makine është i prodhuar me çelik inox, i cili siguron një rezistencë të lartë ndaj rripit dhe kushteve të vështira të pune. Ky material i shkëlqyer garanton një jetëgjatësi të gjatë të produktit, duke ju ndihmuar të arrini rezultate të shkëlqyera në çdo projekt.

Shpejtësia e rrotullimit është një nga veçoritë kryesore të kësaj makine. Me shpejtësinë e rrotullimit të 5800 RPM (rrotullime në minutë), ju do të keni aftësinë për të përpunuar materiale me një lehtësi dhe efikasitet të jashtëzakonshëm. Kjo do t’ju ndihmojë të kryeni detyrat tuaja me lehtësi dhe precizion.

Përveç fuqisë dhe performancës së jashtëzakonshme, kjo makine qethje është e dizajnuar me kujdes për të ofruar një përvojë të rehatshme dhe ergonomike në përdorim. Kjo do të zvogëlojë lodhjen dhe do të përmirësojë produktivitetin tuaj në çdo projekt.

Kjo makinë qetheje është një zgjedhje e shkëlqyeshme për personat që kërkojnë një mjet të fuqishëm dhe të besueshëm për kujdesin e tyre personal. Me kombinimin e teknologjisë së fundit dhe materialeve të larta cilësore, kjo makine do të plotësojë dhe tejkalon pritshmëritë tuaja.

Top Seller Online ju ndihmon duke jua sjell këtë makine qethjeje pranë jush, për të patur një eksperienc sa më unike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine qethje DSP 90460”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x